Të dashuruarit

Sulmuesi meksikan Javier Hernandez Chicharito, dhe gazetarja Lucia Villavoln, tashmë kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre.

Reporterja e Formula 1, ka konfirmuar lidhjen e tyre përmes profilit të saj zyrtar në rrjetin social ‘Facebook’.

“Javier të dua”, shkro Lucia.

 

181770

 

181769