Taulant Xhaka u shoqërua me një modele nga Lushnja

Tashmë e kanë bërë traditë. Futbollistët e Kombëtares nuk hezitojnë që t’i shijojnë orët e lira pas ndeshjeve me Kombëtaren në lokalet e Tiranës, nën shoqërinë e bukurosheve të kryeqytetit.

Mesfushori nga Prishtina, Taulant Xhaka, është parë i shoqëruar nga një bukuroshte pas ndeshjes miqësore Shipëri – Gjeorgji (2:2).

“Panorama Sport” ka mësuar se vajza në foto me Xhakën është Feride Kuqi, modele nga Lushnja dhe “Miss Fotozhenia 2015”. 17-vjeçarja, në profilin e saj në “Instagram”, ka shpërndarë disa foto me Taulantin ndërsa nuk kanë munguar komentet dhe pëlqimet mes tyre.

f ta femnat femnnat tau