Taulant Xhaka merr një lajm të madh gjatë ditës së sotme!

Reprezentuesi i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë sot baba.

Mesfushori është bërë babai i një djali, të cilit i ka lënë emrin Klevis, shkruan Gazeta Olle.

Lajmi është konfirmuar nga vetë futbollisti në rrjetet sociale.

“Mirë se erdhe në botë ëngjëlli im i vogël. Nëna dhe babai të duan pafund. Klevis Xhaka”, ka shkruar Xhaka.

Më poshtë postimi i tij: