Tamara në pushime (FOTO)

Tamara Ecclestone e bija e pronarit të Fortmula 1, Bernie Ecclestone, i ka filluar pushimet.

Ajo gjendet në Cannes me familjen e saj për të pushuar dhe për të ndjekur nga afër ferstivalin prestigjioz te këtij qyteti.

Ajo edhe pse u bë nënë vazhdon të mahnit me format e saj.

CANNES - TAMARA ECCLESTONE AND FAMILY WALKING ON THE CROISETTE

 

tamara 1

 

tamra 3

 

tamara 4