Talenti kosovar pozon me Roger Federerin (FOTO)

Albian Ajeti takon yllin e tenisit, Roger Federer. E meqenëse një takim i tillë ndodhi, më shumë rastësisht, atëherë talenti kosovar, shfrytëzoi rastin të bëjë një foto me të.

Ka qenë vetë Albiani, që ka postuar foton me Federerin.

Albiani luan me Baselin dhe përfaqësuesen U-21 të Zvicrës.

albian ajeti