Synimet e Messit

Ylli i Barcelonës Lionel Messi, ka arritur të shënoj golin e tij të 400-të në fanellën e Barcelonës.

“Pas kësaj arritje futbollisti nga Argjentina, shpreson të shënoj edhe më shumë se kjo shifër. 400 gola me Barcelonën dhe unë shpresoj të shënoj shumë më shumë”, shkroi Messi në profilin e tij zyrtar në ‘Facebook’.