SUPERGOOOL! Juventusi pranon golin më të bukur të natës, detyrohet të luajë në vazhdime

Takimi mes Genoas dhe Juventus ka kaluar në vazhdime, shkruan Gazeta Olle.

Juventus ishte skuadra që gjatë gjithë kohës përcaktoi tempon e lojës dhe kishte rezultatin në favor, por në minutën e 74-të u befasuan.

Ishte Melegoni ai që realizoi një supergol nga distanca për të barazuar shifrat.

Për momentin po luhet pjesa e dytë e vazhdimeve, teksa Juventus ka rikthyer epërsinë./GazetaOlle/