SUPERGOOOL! Bruno Fernandes nuk është normal

Bruno Fernandes sapo realizoi një supergol.

Portugezi u fut si zëvendësues dhe realizoi golin e pestë të sfidës për FA Cup në mes Manchester United dhe Liverpool, raporton Gazeta Olle.

Kjo është hera e dytë që “Djajtë e Kuq” kalojnë në avantazh në këtë duel, pasi ata më parë po udhëhiqnin edhe me 2-1.

Rashford dhe Grenwood kanë realizuar dy golat e tjerë për United, teksa për “Reds” Mo Salah ka shënuar dy herë./GazetaOlle/