Super Milot Rashica, tronditë Dortmundin me një gol të bukur (Video)

Milot Rashica ka shënuar gol të bukur në transfertë te Dortmundi. 

Ylli kosovar u shërbye mirë në minutën e 14-të dhe edhe më mirë arriti të realizon, shkruan Gazeta Olle.

Me golin e shënuar, Werder Bremen po avanson kaloi në epërsi 0-1.

Rezultati u barazua në minutën e 29-të, dhe momentalisht është 1-1.

Goli i Rashicës: /Gazeta Olle/