SunaSport i bashkohet KB Pejës

SunaSport i është bashkuar skuadrës së madhe kosovare të basketbollit, KB Pejës.

SupaSport njihet si një dyqan i madh i veshjeve sportive, dhe tani ka vendosur ta ndihmojë klubin e qytetit të Pejës, shkruan Gazeta Olle.

Zyrtarizimi i këtij bashkëpunimi është bërë përmes faqes së klubit.

Postimi i plotë: 

SUNASPORT i bashkangjitet familjes se madhe KB Peja.

SUNASPORT eshte dyqani me i madh i veshjeve sportive ne vend dhe ka qellime te njejta me KB Peja, te jete me e mira ne industrine ku operon.

Faleminderit per kontributin tuaj dhe shpresojme te fluturojme gjate se bashku ??

#ZemraRrehMeTy #Sunasport #strongertogether

/Gazeta Olle/  

Christian Pulisic quhet “LeBron James i futbollit” në një video që është bërë virale në internet

Feronikeli në bisedime me trajnerin e njohur