Suhareka lanson bombën e parë pas inkuadrimit në Superligë

Shpëtim Duro i cili bëri mrekulli me skuadrën e Strugës, karrierën do ta vazhdoj te Suhareka.

Suharekasit janë duke bërë punë të jashtëzakonshme, dhe pritet të jenë një skuadër konkuruese në edicionin e ardhshëm në Superligë, shkruan Gazeta OLLE.

Duro më parë ka qenë pjesë e Superligës së Kosovës, duke e menaxhuar skuadrën e Dritës, por pa arritur sukses

e.

Vazhdimet përcaktojnë fituesin e ndeshjes Dinamo – Prishtina e Re

Prishtina e Re përballet ndaj Feronikelit 74 në ndeshjen e barazhit