Stivi Frashëri përforcim i ri i Ballkanit?

Skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi po bënë lëvizje të mëdha në këtë merkato, njëri prej emrave të mëdhënj është padyshim Stivi Frashëri.

Burime të Gazetasheshi.com bëjnë të ditur se Frashëri do të bashkohet me skuadrën nga Suhareka për stinorin e ri.

Gardiani pas përfundimit të marrëveshjes me durrësakët, nuk ka arritur një akord për vazhdimin e kontratës dhe ai tani do të vazhdoj një aventurë të re në Suharekë.

Prezantimi i tij pritet të bëhet gjatë këtyre ditëve në klubin e ri.

Frashëri është një portier shtatëlartë, i cili ka luajtur në klube të njohura të Shqipërisë, disa prej tyre janë Kukësi, Teuta, Flamurtari etj.

Ballkani ka një njoftim për gjithë tifozët e klubit

Largim i rëndësishëm nga Dukagjini