Statovci ‘godet’ Dajën me kritika: Unë e dua më shumë Ballkanin sesa ai

Trajneri dhe analisti, Faruk Statovci, ka dhënë disa ‘thumbime’ ndaj trajnerit të Ballkanit, Ilir Daja

Gol fantastik i Arbnor Muçollit në fitoren e Goteborgit

Ramadani: Te Lecce për të lënë gjurmë