Spot i zjarrtë, Tayna me ish-futbollistin e Superligës!

Reperja Tayna publikoi këngën e saj më të re në mbrëmjen e së enjtes.

“Johnny” titullohet kënga e saj e re, e cila e zhanrit hip-hop dhe RnB.

Muzika është realizuar nga Cricket, gjersa për tekstin është kujdesur vet Tayna.

Pjesë e klipit është edhe ish-futbollisti Granit Cana, në të cilin reperja shfaqet në skena mjaft “të nxehta ”.

Është pjesëmarrës i videoklipeve të ndryshme.

Ai merret edhe modelizëm kurse si futbollist ku luajtur në skuadra si Prishtina, Flamurtari, Vëllaznimi, Ramiz Sadiku, KEK-u, etj.