Spikat ndeshja Besa – Feronikeli

Xhiroja e 20-të në Raiffeisen Superligën e Kosovës në futbollpritet të sjell duele mjaft interesante.

Vëmendja do të jetë në Pejë ku përballen lideri Feronikeli dhe Besa, ekipe këto që po luftojnë për titullin e kampionit në elitë.

Më poshtë mund ti mësoni edhe çiftet e tjera. /Olle

20