Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Ligën e Parë

Sot mbyllet xhiro e katërt e Ligës së Parë me tri takime interesante.

Vëllaznimi udhëton në Prizren te Liria, ku pritet të zhvillohet luftë për çdo top, shkruan Gazeta Olle.

Përveç kësaj ndeshje, në Grupin A duel tjetër do të jetë ai në mes të Besës dhe Trepçës.

Pejanët kërkojnë pikët e para pasi e kanë filluar në mënyrë të keqe edicionin e ri.

Në ‘Grupin B’ zhvillohet ndeshja e vetme midis 2 Korrikut dhe Arbërisë.

/Gazeta Olle/

Momentet e incidentit kur basketbollisti sulmohet nga një tifoz në duelin mes Trepçës e Prizrenit

Batatina tregon padrejtësinë e madhe që i është bërë Llapit në fillim të kampionatit