Sot zhvillohen tetë ndeshje të Ligës së Kampionëve, spikat takimi Man City-PSG

Liga e Kampionëve kthehet me xhiron e dytë të fazës së grupeve, ku në orar janë shumë ndeshje interesante.

Tetë ndeshje interesante luhen sonte në kuadër të xhiros së dytë, ku prej tyre janë të programuar për orën 18:45.

Ajaxi do të ballafaqohet me Besiktasin, ndërsa Interi është mysafirë i Shakhtar Donetsk.

Ndeshja më interesante e ditës së sotme luhet në ora 21:00 ku përballen PSG dhe Manchester City.

Një derbi mes sheikëve, që momentalisht kanë dy skuadrat më të vlefshme në botë.

Përballje të rëndësishme janë edhe Milan-Atletico Madrid dhe Porto- Liverpool.

Sot zhvillohen dy super ndeshje në Ligën e Parë

Në 2009 stërvitej me Ronaldon, sot shet qumësht – historia epike e 32-vjeçarit