Sot mbyllet java e dytë në Superligë: Dukagjini pret Drenicën

Sot (e hënë) zhvillohet edhe ndeshja e fundit e javës së dytë në Superligën e Kosovës.

Xhiron e dytë në elitë do të mbyllet në Klinë, ku do të ballafaqohen Dukagjini me Drenicën.

Ballafaqimi i këtyre dy skuadrave ka sjellur gjithmonë rivalitet të madh në fushë, gjë që pritet të jetë edhe sot.

Dy ekipet në xhiron e parë kanë marrë nga një pikë dhe tani të dyja në këtë ndeshjen kërkojnë objektivin e tre pikëve të plota.

Ky takim zhvillohet nga ora 17:00.

Sokoli komenton formën jo të mirë të Prishtinës: Ky lojtar është në mbipeshë

Kosovare Asllani infektohet me COVID-19