Sot Liga e Kampionëve vjen me pesë ndeshje (FOTO)

Ndeshjet play-off të Ligës së Kampionëve zhvillohen sot dhe nesër.

Sot spikat takimi mes Hoffenhaim dhe Liverpool.

Nuk mungon as takimet e tjera interesante. /olle/

19-6