Sot dita vendimtare për të ardhmen e Kylian Mbappe, kështu qëndron situata

Kylian Mbappe dërgoi sinjale “shqetësuese” për tifozët e Real Madrid këtë fundjavë.

Ylli francez në ndeshjen naja Reims shënoi dy herë. Një vit larg nga përfundimi i kontratës së tij me PSG, ai ende nuk ka rinovuar dhe Real ka bërë një ofertë prej 170 milionë eurosh në drejtim të tij, por të refuzuar nga Parisi.

Sipas Marca, madrilenët tani janë mes shpresës dhe lodhjes në transferimin e mundshëm të reprezentuesit francez.

Gjërat mund të bëhen më të qarta sot pasi ekipi spanjoll ka vendosur një ultimatum deri sot në orën 18:00.

Mbappé to Real Madrid: ten days, one dream - AS.com

Ekipi parisienë duhet të rikthejë sot një përgjigje pozitive ose negative në lidhje me këtë transferim të mundshëm

Kosovare Asllani infektohet me COVID-19

Lumbardh Dellova luan 80 minuta në derbin e Adriatikut