Sonte spikat super derbi Manchester United – Arsenal

Në futbollin evropian sonte do të zhvillohen disa ndeshje, e ku vëmendja kryesore është në Premierligë.

Paralajmëron Joshua: Do t’i hakmerrem Usykut

Zyrtarët e UEFA-së dhe FIFA-së në FFK për harmonizim të dokumenteve zyrtare