Sonte luhet, Kosovë – Shqipëri

Përfaqësuesja e Kosovës në futsall dhe ajo e Shqipërisë, do të sfidohen sonte në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Takimi që do të nis në ora 18:00, pritet të zgjojë kërshërinë e madhe të dashamirësve të futsallit.

Takimi do të jetë miqësor dhe do të zhvillohet në kuadër të bashkëpunimit ndërmjet Federatës së Futbollit të Kosovës dhe asaj të Shqipërisë.

Ndeshja transmetohet direkt në Super Sport Kosova.

kosovaaa