Sofi po ‘çmend’ lojtarët e Evertonit

Sofi Hauard është modele angleze që ka pozuar për revista të ndryshme si “FHM” dhe “Maxim”.

Bukuroshja nga Suthporti në kalendarin e saj të ri i ka dedikuar një set fotografish edhe ekipit të saj të zemrës. 32-vjeçaria bën tifo për Evertonin. Lojtari i preferuar është Lukaku.

 

2

 

3