Skuadrat që nuk i do Bayerni në short

Bayerni ka frikë vetëm nga spanjollët. Sipas gazetës spanjolle, Marca, kampionët e Gjermanisë frikësohen nga Real Madridi, Barcelona dhe Atletico Madridi.

Këta sipas tyre, janë rivalët me të cilët nuk dëshiron Pep Guardiola të takohet në çerekfinale.