Skuadra nga Shqipëria e nderon Hashim Thaçin (FOTO)

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, para disa kohësh pati miq në Kukës, Kryeministrin Edi Rama të Shqipërisë dhe ministrin e punëve të jashtme të Kosovës, Hashim Thaçin, të cilëve u dhuroi edhe nga një fanellë të Kukësit me numrin 10, raporton sportal.al.

Gjici ka shprehur dëshirën që Rama e Thaçi të jenë më 29 maj në stadium, kur do të zhvillohet finalja e Kupës së Shqipërisë ndaj Laçit.

tha