Skuadra më e mirë në shtëpi, pas gjysmë-sezonës në BKT Superligën e Kosovës

FC Ballkani është skuadra më e mirë pas përfundimit të gjysmë-sezonës për edicionin 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës.

Gjashtë ndeshje, dy barazime dhe një humbje për ekipin e Bekim Isufit në nëntë ndeshje të zhvilluara në Suharekë.

Xhebrailët pas humbjes në ndeshjen e fundit ndaj Gjilanit kanë zbritur në pozitën e tretë tabelare, duke humbur rastin e artë për të dimëruar si kampion. /Gazeta Olle/

.

FFK arrin marrëveshje për prodhimin e orëve zvicerane të personalizuara

Skuadra e Llapit, skuadra më e mirë në dy renditje