Skuadra kosovare i bënë lutje tifozëve të mos shkatërrojnë dyert e stadiumit, pasi ndeshja luhet pa shikues

Skuadra e Fushë Kosovës është gati për ndeshjen e nesërme kundër FC Dardanët, raporton Gazeta Olle.

“Pampurat” kanë publikuar fotografi të fushës tashmë të rregulluar dhe gati për të mikëpritur sfidën e nesërme.

Interesant fakti që ata kanë kërkuar nga tifozët që të mos afrohen afër stadiumit dhe të mos shkatërrojnë dyert për rreth stadiumit, pasi që ndeshja luhet pa shikues përshkak të rregullave të vendosura.

Postimi i plotë i skuadrës: