Skena të turpshme nga Mihajloviç, futet në fushë dhe kapet me futbollistin e tij!

Bologna ka fituar në udhëtim te Lecce me rezultatin 3:2.

Por një moment i ndodhur në minutën e 41-të ka bërë të marr vëmendjen e mediave italiane, shkruan Gazeta Olle.

Futbollisti i Bolognas, Medel në këtë minutë është ndëshkuar me karton të verdhë, gjë që nuk i ka pëlqyer trajnerit të tij.

E trajneri Bolognas, serbi Mihajloviç pas pjesës së parë është kapur me futbollistin kilianë.

Gjithë kjo ndodhi pasi trajneri serb pretendoi se kartoni i verdh i futbollistit të tij ishte i panevojshëm për vazhdimin tutje të ndeshjes.