Skena të tmerrshme në takimin mes Milwaukee Bucks dhe Boston Celtics: Tre persona të qëlluar, përfshirë këtu një vajzë 16-vjeçare

Janë parë skena terrori në takimin e zhvilluar mes Milwaukee Bucks dhe Boston Celtics në kuadër të play-offit të NBA.

Derisa ndeshja përfundoi në të mirë të Celtics me 108-95, jashtë arenës është shënuar një incident tragjik.

Tre presona janë qëlluar, përfshirë këtu një vajzë 16-vjeçare, jashtë stadiumit të Milwaukee Bucks.

Personi që shtiu mbi shikuesit është arrestuar, por ende nuk ka detajet të tjera se sa persona kanë mbetur të lënduar dhe a ka ndonjë të vdekur.

Ende nuk dihet as për gjendjen e tre personave që u qëlluan, por që gjuajtësi është kapur shpejtë nga policia amerikane.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NBA Buzz (@officialnbabuzz)

Portieri profesionist ka hyrë në finalen e Eurovisionit dhe gjendet në Torino – ai ka pozuar edhe me fanellën nr 1 të Juventusit

Bad News Eagles rikthehen sot në aksion, ky është kundërshtari i radhës