Skandaloze: Serbi i Apolonisë i merr flamurin shqiptar tifozit (VIDEO)

Situatë e tensionuar në Fier, ku Apollonia është mikëpritëse e Tiranës. Një tifozë vendas ka dalur me flamurin shqiptar dhe portieri serb i Apollonisë, Cakovic ia merr nga dora, transmeton Gazetaolle.com.

Lojtarët e Apolonisë reagojnë ndaj portierit të tyre. Situata e Beogradit, ‘përseritet’ në Fier.

 

foo2

 

foto1