Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Skandaloze, gjyqtarja femër goditet nga një futbollist me grusht (Video)

Një incident i turpshëm ka ndodhur në ndeshjen e Ligës Rajonale të Buenos Aires mes Garmenses dhe Deportivo Independiente.

Futbollisti i Garmenses, Christian Tirone ka goditur nga pas në kokë gjyqtaren Dalma Cortada teksa vraponte.

Për shkak të një ndërhyrjeje, Dalma i dha karton të verdhë futbollistit vendas.

Kjo ngjalli pakënaqësi, ku vendasit protestuan ashpër derisa Tirone goditi fort nga pas gjyqtaren.

Shumë shpejt, futbollisti u arrestua dhe do të akuzohet për sulm, dhunë në terrene sportive.

Pas kësaj skene, ndeshja u ndërpre dhe klubi vendas i kërkoi falje gjyqtares Dalma Cortada.

 

Manchester United janë të gatshëm të paguajnë mbi 30 milionë për sulmuesin e Salzburg

Skuadra angleze denoncon racizmin e tifozëve portugezë: Provat, në UEFA!

Reklama