Ska rrymë, ska hendboll (FOTO)

Ndeshja e Superligës në hendboll ndërmjet Vëllaznimit dhe Prishtinë, e cila është duke u zhivlluar në palestrën “Shani Nushi” në Gjakovë, është ndërprerë për shkak se energjia elektrike është ndalur në palestër, transmeton Gazeta Olle.

Ndeshja ka nisur dhe pjesa e parë është mbyllur 10:9 për gjakovarët.

10966997_10206005159710734_1788227093_n