S’ka dilema, ky është trajneri i ri i Kombëtares (FOTO)

Që do ishte trajner italian pasuesi i Gianni De Biasit ishte kuotuar prej kohësh, ndërkohë që tashmë dilemat kanë marrë fund dhe të mërkurën Shqipëria do ketë trajnerin e saj të ri shkruan Sport Ekspres.

Nuk ka shumë eksperiencë, por Duka i ka besuar atij pasi më parë ka punuar në një Kombëtare, edhe pse jo si trajner i Parë.

Është pikërisht Cristian Panuci që të mërkurën do të jetë në Tiranë dhe do firmosë kontratën me kuqezinjtë për tu prezantuar më pas para mediave.