Sjellja e turpshme e Van Dijk që merr shumë komente, shtyn tifozin që i kërkon fotografi (VIDEO)

Virgil Van Dijk është treguar mjaft arrogant me një tifoz, i cili i ndërpreu intervistën duke i kërkuar të bëjnë një foto (selfie). Mbrojtësi hollandez nuk e ka pritur aspak mirë këtë gjest, duke e shtyrë tifozin.

Edhe pse ky i fundit insistonte për të bërë foton, Van Dijk nuk e lejoi aspak.

Ky gjest ka marrë shumë komente në rrjete sociale, duke e cilësuar mbrojtësin e Liverpool si një personazh aspak pozitiv dhe që tregohet arrogant pa asnjë arsye. /sportekspres/

Drita publikon formacionin zyrtar ndaj Kosovës U21

Besim Aliti emërohet sekretar i përgjithshëm i Komitetit Olimpik të Kosovës