Sinclair i mirë jashtë fushe (FOTO)

Mesfushori i Aston Villas, Scott Sinclair, dhe e dashura e tij Helen Flanagan, janë duke pritur fëmijën e tyre të parë.  

Ata u panë u në Birmingham duke kërkuar një shtëpi të re, pasi futbollisti nga fillimi i vitit ka kaluar në këtë qytet.

Grujaja e tij u duke e lumtur ndërsa kishte veshur një fustan të rehatshme me hije të gjelbër prej stofi skocez .

sinklare 2

sinklare 3