Sigal Prishtina familje e madhe

Se atmosfera në klubin e Sigal Prishtinës, është në mënyrën më të mirë dëshmojnë edhe fotot e postuara në faqën zyrtare të klubit ‘bardhekaltërt’.

Drejtuesit e klubit së bashku me lojtarët dhe gjithë stafin kanë shfrytëzuar pushimin e tyre për të kaluar një ditë së bashku.

Në një kohë të mirë të gjithë së bashku kanë shfrytëzuar kohën e lirë për të  drekuar së bashku.

Sigal Prishtinë të shtunën do të nis fazën e ‘play-offit’ përballë Golden Eagel Yllit, ndërsa të martën do të luaj finalen e parë përballë skuadrës bullgare Rilski, në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

 

934812_971851142825970_4602711793720630320_n

 

11041682_971836336160784_2753526000268282019_n

 

11169858_971835332827551_144248211747493947_n

 

11169950_971849379492813_1029306605098953110_n