Sigal Prishtina – Bashkimi, ‘gratis’

Të hënën do të nis faza e “play-off-it” për Sigal Prishtinën dhe Bashkimin.

Ndeshja e parë do të zhvillohet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, me fillim nga ora 19:00, shkruan GazetaOlle.com.

Drejtuesit e klubit prishtinas, kanë bërë të ditur në faqen zyrtare të klubit se bileta për këtë ndeshje do të jetë falas. /Olle