Shumë e shtrenjtë gruaja e Rooneyt (FOTO)

Derisa Wayne Rooney është duke vrapuar pas topit, gruaja e tij Coleen Rooney është duke i shijuar rrezet e diellit në Barbados.

Ajo që ra në sy të gazetarëve ishte vlera e diamatave të zonjës Rooney ku kapnin shifrën e 800.000 funteve edhe pse ishte duke ecur në bikini.

Nëna e dy fëmijëve është 28 vjecare, ndërsa gjerat më të lira që i kishte në trup ishin bikini dhe syzet e saj pasi vazhët dhe bylyzyket kapnin shifrën e mijra funteve.

gruja e rroneyt 3

gruja e rroneyt