Shtyhet ndeshja United-Bournemout, është gjetur një paketë e dyshimtë

Ndeshja e ndërmjet Manchester Unitedit dhe Bournemoutit është shtyrë.

Tifozët në Old Trafford janë evokuar nga stadiumi pasi besohet se ka pasur kërcënime për një sulm të mundshëm terrorist.

United konfirmon se është gjetur një paketë e dyshimtë dhe ende nuk dihet se a do të anulohet kjo ndeshje apo do të shtyhet për më vonë. /Telegrafi/