Shtyhet ndeshja Tottenham – Manchester United

Ndeshja e javës së 33-të mes Tottenham dhe Manchester United do të shtyhet për shkak të trafikut të rënduar në rrugën që dërgon për në stadium, transmeton Gazeta Tribuna.

Kështu të paktë traportojnë mediat angleze.

Sigurisht se nuk është ndonjë shtyerje e gjatë pasi ndeshja pritet të fillojë në 17:30.