Shqiptari pushton Instagramin e Adidasit (VIDEO)

Besart Berisha vazhdon me sukseset e tij. Tani kompania e madhe Adidas, ka postuar një foto dhe një video në Instagram të Besart Berishës, i cili vishet me Adidas.

Sulmuesi nga Prishtina, është pjesë e Melbourne Victory në Australi. Adidias, krahas fotos ka postuar edhe një video të Besartit. (Gazeta Olle)