Shqiptari e përcjellë Dortmundin edhe nga spitali (FOTO)

Borussia Dortmund njihet për tifozët e shumtë dhe të zjarrtë që ka, ndërsa mbështetje gjen edhe të shqiptarët.

Një shqiptar si duket nuk humb asnjë ndeshje të Borussia Dortmundit, edhe gjatë kohës kur ai është i shtrirë në spital.

Në një grup të shqiptarëve në Facebook, personi në fjalë ka publikuar një fotografi të ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Dresden, e vlefshme për Kupë, ku po e shikonte i shtrirë në një spital në Gjermani, shkruan indeksonline.

dort