Shqipëria rikthehet në shtëpi, nuk ka botëror për Kuq e Zinjët

Ëndrra për Katar 2022, mbyllet sonte në Angli për skuadrën e Edi Rejas.

 

Në pjesën e parë tre luanët shënuan pesë herë, duke përfunduar çështjen e fituesit.

 

Anglia me këtë fitore ruan pozitën e parë, Shqipëria humb dhe vendin e tretë për kualifikimet në botëror.

 

Zekirija Ramadani largohet nga Prishtina?

Spektakël në NBA, 11-të ndeshje sonte