Shqipëria në disavantazh, ndërpritet ndeshja pas hedhjes të gjësendeve

Polonia shënoi gol në minutën e 79-të ndaj Shqipërisë. Karol Swiderski gjendet mirë në zonë dhe shënon me një goditje me të parën, për 0-1.

 Pas golit tifozë hedhin gjësende në drejtim të lojtarëve polakë, gjatë festimit të tyre mjaft provokues, shkruan Gazeta Olle.

Ndërpritet ndeshja nga gjyqtari dhe lojtarët e Polonisë lëshojnë fushën.

Pritet tani vendimi i gjyqtarit, pasi kanë kaluar pesë minuta dhe ndeshja ka mbetur e ndërprerë.

/Gazeta Olle/

 

I tërbuar pas ndërhyrjeve nga polakët, shihni reagimin e Rejas në pankinë (VIDEO)

Kosova mposhtet nga Gjeorgjia në “Fadil Vokrri”