Shqipëria aranzhon miqësore me Brazilin

Kombëtarja U-17 e Shqipërisë, do të zhvillojë një turne miqësor në Austri, i cili do të fillojë nga data 24 prill deri më 1 maj 2015.

Me këtë rast, kuqezinjtë do të takohen me Meksikën, Brazilin e Austrinë, shkruan Sportpress, transmeton GazetaOlle.com.

Grumbullimi i ekipit U-17 fillon më datën 17 prill dhe do të nisen në turneun e Austrisë në datën 24 prill.