Shpërthen e dashura e Neymarit

Modelja malazeze Soraja Vuçeliç, ka shpërthyer në rrjetet sociale me fotografi të reja dhe shumë joshëse.

E dashura e yllit brazilian të Barcelonës, Neymar, e ka ‘tronditur’ Instagramin me dukjen e saj, sidomos me gjokset që për pak sa ‘po i dalin’.

233302281-f1d28581-e9a8-4958-88a3-639a0329b2f3

233305875-09a53aed-48d3-4d2f-a7bc-c0e6b30a2b22