Shokohen tifozët e Realit

Ish-portieri i Real Madridit, Agustin Rodriguez ka shokuar tifozët e Realit duke thënë se Cristiano Ronaldo dhe Iker Casillas do të largohen nga skuadra në fund të sezonit.

“Unë jam i bindur se Ronaldo dhe Casillas do të largohen nga Reali në fund të këtij sezoni”, tha Rodriguez për ‘Marca’.

“Ne do të shohim për këtë gjë në lajmet që do të dalin gjatë ditës së mërkurë”, përfundoi Rodriguez.