Shkëndija po fitonte, pse u ndërpre ndeshja me Grasshoppersin

Ndeshja kontrolluese Shkëndija-Grasshoppers, është ndërpre në minutën e 37 të saj.

Shkak për ndërprerjen e kësaj përballje mjaft interesante edhe pse ishte kontrolluese ishin të reshurat e shiut dhe breshëri, shkruan “alsat”.

Rezultati ishte 2:0 në të mirë të Shkëndijës, transmeton Gazeta Olle.

Takimi po zhvillohej në Turqi, ku dy skuadrat po përgatiten për sezonin e ri.