Gashi e mbylli natën me dy gola tjerë (VIDEO)

Shkëlzen Gashi nuk lë ndeshje pa shënuar. Ai sonte relaizoi dy herë në fitoren 3:1 të Baselit, në takimin me St. Gallenin që u zhvillua në fushën e kësaj të fundit.

Gashi realizoi në minutën 24 dhe dhe 60.

Ndeshja ishte e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Zvicrës. (Gazeta Olle)