Shkelzën Gashi dhe skuqet në derbin zviceran (VIDEO)

Shkëlzen Gashi gjen rrugën e golit edhe sot në derbin zviceran ndaj Zurichut. Me golin e tij, skuadra e Baselit kaloi në epërsi 1:0, në minutën 24.

Pikërisht nga Gashi e kishte frikën e madhe trajneri i Zurichut.

Për sulmuesin e Kombëtares shqiptare është goli numër 21 këtë sezon. (Gazeta Olle)